Garantie op occasions


Button -occasions -garantie

Dekkerautogarantie

'Dekkerautogarantie' is het garantieproduct van Dekkerautogroep. Dit garantieproduct is mogelijk in verschillende looptijden en geldt voor personenauto's die als occasion worden aangeschaft bij Dekkerautogroep. Standaard krijgt u bij aanschaf van een occasion 6 maanden Dekkerautogarantie, deze is echter ook te verlengen naar 12 of zelfs 24 maanden garantie. Wilt u niet voor onverwachte kosten komen te staan of wilt u gewoon meer zekerheid hebben, dan is Dekkerautogarantie iets voor u!

 

Wanneer is Dekkerautogarantie van toepassing?

Dekkerautogarantie is van toepassing in de volgende gevallen:

  • standaard is Dekkerautogarantie van 6 maanden op occasions met een aankoopbedrag van € 4.500,- of hoger.
  • Dekkergarantie van 12 maanden op occasions met een aankoopbedrag van € 5.000,- of hoger en die niet ouder zijn dan 6 jaar.
  • Dekkergarantie van 24 maanden op occasions met een aankoopbedrag van € 7.000,- of hoger en die niet ouder zijn dan 5 jaar.
  • In geval van 12 of 24 maanden verlenging geldt er een maximum jaarkilometrage van 25.000 km.

 

Wat wordt er vergoed door Dekkerautogarantie?

De meeste mechanische en elektrische onderdelen en accessoires die door de fabrikant of de Dekkerautogroep-dealer zijn aangebracht, worden gratis hersteld of vervangen. Als er nieuwe onderdelen worden gemonteerd, zijn het uitsluitend originele merkonderdelen. De dekking is alleen van toepassing wanneer het voertuig tijdig het juiste periodieke onderhoud volgens fabrieksvoorschriften bij de Dekkerautogroep-dealer krijgt en de vervangingsdelen op tijd vervangen zijn. Het eerste half jaar is de Bovag-garantie van toepassing.

Belangrijk om te weten:

  • Normale slijtage valt niet onder de garantie.
  • Schade valt niet onder de garantie.
  • Wanneer een niet-gedekt item stuk gaat, wordt de gevolgschade ook niet vergoed.
  • Maximum kilometrage: 25.000 km per jaar.
  • De auto mag niet ouder zijn dan 7 jaar en mag niet meer dan 150.000 km hebben gereden.
  • Onderdelen die niet in de voorwaarden genoemd zijn, vallen niet onder de dekking.

Dekkerautogarantie is niet verplicht op een occasion die gekocht wordt bij de Dekkerautogroep. Het is een extra garantie die bij de occasion gekocht kan worden. Dekkerautogroep levert standaard alle auto's af met 6 maanden Bovag-garantie, mits de auto een aankoopbedrag heeft van minimaal € 4.500,-.

Tijdens de garantieperiode van Dekkerautogarantie dient u de auto bij een van de Dekkerautogroep-vestigingen aan te bieden voor onderhoud of herstelwerkzaamheden. Doet u dat niet, dan vervalt de Dekkerautogarantie.

Lees ook onze folder over Dekkerautogarantie.

 

  • occasions
  • demo's
  • bijna nieuw
  • nieuw

Zoek een occasion

gevonden auto's




Uitgebreid zoeken

dealernieuws

Overzicht
  • Gloednieuwe Ford B-MAX debuteert tijdens Mobile World Congress

    15-02-2012

     

    • Op 27 februari a.s. zal Executive Chairman van Ford Motor Company Bill Ford tijdens het invloedrijke Mobile World Congress in Barcelona de gloednieuwe Ford   B-MAX onthullen.
     
    • Ford maakt van deze gelegenheid gebruik om de nieuwe technologieën aan te kondigen die zullen debuteren in de nieuwe Ford B-MAX. De B-MAX wordt een van de technologisch meest geavanceerde compacte auto's op de markt en wordt de eerste auto ooit die tijdens het Mobile World Congress is gepresenteerd.
     
    • Tevens zal Bill Ford de bezoekers toespreken en daarbij onder meer aandacht besteden aan Fords toekomstvisie op het gebied van mobiliteit en de groeiende kruisverbanden tussen auto's en mobiele technologie.
     
    • Op 6 maart a.s. zal Ford President en CEO Alan Mulally de B-MAX presenteren op de Autosalon van Genève.

    lees meer
  • De Nieuwe Ford B-Max

    01-02-2012

    Gloednieuwe Ford B-MAX toont uniek design en ongeëvenaarde technologie op Autosalon van Genève

    lees meer
© 2010, Dekkerautogroep | AutoCMS: Megelink & Partners BV